aboutus

Anhui Hongshi Optoelectronic High-tech Co.,Ltd

Anhui Hongshi Optoelectronic High-tech Co.,Ltd Anhui Hongshi Optoelectronic High-tech Co.,Ltd Anhui Hongshi Optoelectronic High-tech Co.,Ltd Anhui Hongshi Optoelectronic High-tech Co.,Ltd Anhui Hongshi Optoelectronic High-tech Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Rüya Artı
No. Çalışanları: 200~500
Yıllık satış: 800-1000
Yıl kurulan: 2020
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Anhui Hongshi Grubuna ait olan ANHUI HONGSHI OPTOELECTRONIC HIGH-TECH Co., Ltd., optik ve elektronik ürün geliştirme, makine işleme, otomobil satışı, yedek parça satışı, dekorasyon projesi ve kültürel medya ile ilgili çok sektörlü ve entegre bir kuruluştur. . Hefei Baohe Sanayi Bölgesi'nde bulunan firmamız, 120000 metrekarelik modern ve standart üretim atölyesi ve 4000 metrekarelik araştırma merkezi ile 80 dönümlük bir alanı kapsayan 8.000.000 RMB'ye yatırım yaptı.

Geçmiş

2008 yılında kurduk. Günümüzde, yüksek kaliteli ürünleri dünya çapında 40'tan fazla ülkede kullanılıyor ve gelişmiş teknolojilerimiz, benzersiz tasarımlarımız, güçlü fonksiyonlarımız ve verimli hizmetlerimizle müşterilerin ilgisini çeken uluslararası bir ün kazandı.

Hizmet

Biz yapay zeka ayırma teknolojisi ve kontrol teknolojisi Ar-Ge, üretim, satış, kurulum ve teknik hizmetler konusunda uzmanlaşmıştır. Tarımsal ve endüstriyel alanlara uygun akıllı ayıklama ve sınıflandırma ürünleri geliştirdik.


Ekibimiz

Anhui Hongshi Optoelektronik Yüksek teknoloji Co, Ltd Ekibimiz


İletişim bilgileri